.

.

shuaiyin Сјај Стрес Олеснување Топки Леплива Топката, Леплива Ѕид Топки Декомпресија Играчки за Деца и Возрасни, за АДХД, OCD, Анксиозност, се Држи до Ѕидот и Полека Падне

shuaiyin Сјај Стрес Олеснување Топки Леплива Топката, Леплива Ѕид Топки Декомпресија Играчки за Деца и Возрасни,

DEN 219.84

Пристапност
Во достапна форма

► Совршен за Вежбање : исто така, Можете да го фрли леплива топката играчка на ѕидот, се чека на топката да падне полека, а потоа забавувајте се.Може да го дофати, се фрли, да се притисне, стиснете на топка, која што е смешен.Оваа леплива топката може да се вежба и да се посветам на бебето е когнитивна способност во исто време, подобрување на родител-дете интеракција!. ► Светат во Темница : Оваа леплива топката е прозрачна во текот на ноќта, тоа може да се гмечи, и меки се чувствуваат особено е удобно.Тоа е добро за ослободување на стресот и флексибилност на рацете. ► Високо Квалитетни Материјали : родител-дете спортски леплива целна топката е направен од TPR мек материјал, кој е безбеден и еко-пријателски.Леплива топката е мека и нема да му наштети на детето.Тоа го зајакнува емотивна комуникација помеѓу родителите и децата. ► Ви даде Утеха : Кога ќе се збунети и збунет, го користите овој stikcy топката за да го намалите стресот ќе ви даде неочекуван удобност. ► Смири Умот Вас : Оваа леплива топката може да ви помогне да се опуштите и мида вашиот ум.Тоа може да се користи за училницата, канцеларија, терапевтот канцеларии, посебни училници, и семејства.

Главните карактеристики

Избор на клиент