.

.

guohanfsh Лесен за Употреба и Издржливи Птица Вода Фидер за Хранење Автоматско Пиење Сад Фармацевт Папагал Милениче Материјали

guohanfsh Лесен за Употреба и Издржливи Птица Вода Фидер за Хранење Автоматско Пиење Сад Фармацевт Папагал Милениче

DEN 55.92

Пристапност
Во достапна форма

На внесувач е потребно за птици во кафез за да ги хранат храна или вода.Може да се сместат вода или храна.Автоматско проектирање и ќе нема потреба да се организира храна редовно.Совршен подарок погодна за вас, возљубени милениче.Таписерии изработка, лесно да се носат.Голема фидер за вашите птици или папагали.Тешко пластични материјали ќе бидат трајни.Тип : Птица Фидер Материјал : Пластични Погоден за : Кафез со Растојание од околу 1.5-2cm Карактеристики : Пет Материјали, Вода Внесувач, Папагалот Работам, Чиста Големина : 13.5 cm x 7.3 cm/5.3" x 2.87" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Птица Фидер.

Главните карактеристики

Избор на клиент