.

.

Прстен Големина Прилагодувач, Носат - Транспарентно Накит Прстен Sizer за Работа за Вредност Накит за Професионална Употреба за Општа Намена(3мм)

Прстен Големина Прилагодувач, Носат - Транспарентно Накит Прстен Sizer за Работа за Вредност Накит за Професионална

DEN 348.00

Пристапност
Во достапна форма

Направен од висок квалитет со силиконска материјални, не‑токсични, носат‑отпорни, масло отпорни, транспарентен, добра еластичност, мека и издржливи и удобно.Користете го овој прстен прилагодувач за подобро да ја заштитите вашата вредност накит.Лесен и удобен операција.Не само што може да се прилагоди на прстен големина, но исто така и заштитете го вашиот прстен од гребнатини кога правите работа.Прстен adjusters се достапни во различни дијаметар големини за да одговараат на вашите специфични потреби.Одлична алатка за прилагодување на прстен големина кога прстенот е поголем, намалување на прстен големина од 1 до 1,5 мм.Функција : 1. Прстен adjusters се достапни во различни дијаметар големини за да одговараат на вашите специфични потреби.2. Одлична алатка за прилагодување на прстен големина кога прстенот е поголем, намалување на прстен големина од 1 до 1,5 мм.3. Не само што може да се прилагоди на прстен големина, но исто така и заштитете го вашиот прстен од гребнатини кога правите работа.4. Користете го овој прстен прилагодувач за подобро да ја заштитите вашата вредност накит.Лесен и удобен операција.5. Направен од висок квалитет со силиконска материјални, не‑токсични, носат‑отпорни, масло отпорни, транспарентен, добра еластичност, мека и издржливи и удобно.Спецификација : Предмет Тип : Прстен Големина Adjuster Material : Силикони Употреба : Прстен регулаторот, нула-доказ прстен protector Length : Прибл. 9.5 mm / 0.4 in Quantity : 10pcs Пакет Листата : 10 x Прстен Големина Прилагодувач.

Главните карактеристики

Item Type:
Ring Size Adjuster
Material:
Silicone
Usage:
Ring regulator, scratch-proof ring protector
Length:
Approx. 9.5mm / 0.4in
Quantity:
10pcs 
Package List:
10 x Ring Size Adjuster :
Избор на клиент