.

.

A2Z Фитнес 3-Брзина на Вибрации Пена Ролери - Висок Интензитет на Вибрации за Длабоко Ткиво Активира Точка Спортски Масажа и Мускулите Обновување Доаѓа со 1 Година Га?

A2Z Фитнес 3-Брзина на Вибрации Пена Ролери - Висок Интензитет на Вибрации за Длабоко Ткиво Активира Точка Спортски

DEN 1200.00

Пристапност
Во достапна форма

ОД КАНЦЕЛАРИЈАТА ВОИН НА POWERLIFTING ЕЛИТА : Совршен за undoing штета од модерниот канцеларија начин на живот или забрзување на мускулите закрепнување од интензивен тренинг.Преносни и Удобен, нашата 13 инчен пена ролери со Triggerpoint текстура и силни вибрации ќе се земе вашето тело за да на следното ниво.ПРЕСИЛВАМ МУСКУЛИТЕ ОБНОВУВАЊЕ, МОБИЛНОСТ, ЦИРКУЛАЦИЈА И ПОДОБРУВАЊЕ на држењето на ТЕЛОТО : на Професионални Спортисти знаат придобивките на масажа за пост тренингот за обновување.Тесни на мускулите и сврзното ткиво се опуштени и закрепне побрзо со масажа.Користете го нашиот пена ролери да се добие истиот ресторативна ефекти каде и да се, и секогаш кога ви треба.ВИБРАЦИИ ЗА МАКСИМАЛНИ ЕФЕКТИ : На следното ниво на технологија за Пена, Ролки, нашите три-брзина на вибрации на технологија е многу поефикасна и носи резултати побрзо од нормално ролки за ублажување на болката во мускулите во долниот и горниот дел од грбот, колена, ТОА бенд, квадрицепси, hamstrings, и повеќе – брзо.ПОДГОТВЕНИ НАДВОР ОД КУТИЈАТА : Батерија и удобен : Со футрола и ѕидни држачи вклучени, ти си 100% подготвен да оди надвор од кутијата.НА A2 Z ФИТНЕС ГАРАНЦИЈА : Највисок квалитет на материјали и специјално дизајнирани A2 Z Фитнес Vibrating Пена Ролери.Добиете твое денес со 100% ризик купите 1 Година Гаранција.

Главните карактеристики

Избор на клиент