.

.

Трн Инка, 9.8 (25cm) - Дебели, Витко Ѕид Дизајн - Eisco Лаборатории

Трн Инка, 9.8 (25cm) - Дебели, Витко Ѕид Дизајн - Eisco Лаборатории

DEN 813.60

Пристапност
Во достапна форма

11.5" вкупна должина, 9.5"матични legnth.Резервоарот е 1.5" во висина со 1.5" дијаметар.надворешниот дијаметар на стеблото е .5" и внатрешен дијаметар е 2/16. Дебели ѕидови за издржливост.Дебели ѕидови од стакло трн инка од Eisco Лаборатории. 11.5" вкупна должина, 9.5" матични должина.Резервоарот е 1.5" во висина со 1.5" дијаметар и ентериер дијаметар од 1".Надворешниот дијаметар на стеблото е .5" и внатрешен дијаметар е 2/16".Ова е одлична единица за додавање на течен да тесен necked колба или други слични парче labware.

Главните карактеристики

Избор на клиент