.

.

10Pcs LED Рок Лента Светла, Led Underglow Комплет за во Автомобил Фендер Добро Осветлување Колекции 6 LED Автомобил Лента, Светлата за Камиони Голф Количка SUV

10Pcs LED Рок Лента Светла, Led Underglow Комплет за во Автомобил Фендер Добро Осветлување Колекции 6 LED Автомобил

DEN 455.76

Пристапност
Во достапна форма

Солиден & Трајни : напредни LED чип со висок antistatic и треперење-слободно да ги обезбедува совршена светлина излез до 80,000-100,000 часа, и на екранот ќе не исчезнат за долго време, обезбедување на долгорочна употреба и побезбедно за возачот.Висока Осветленост : Секој светилки содржи 6 парчиња на висока моќност LED светилки со светлината осветлување излез.LED Напон : Работи со било DC 12 V/24 V.Лесен за Инсталација : 2-жица врска : црна е негативен пол, и еден е позитивен пол.Ако ПРЕДВОДЕНА не работат, само ги ротирате тоа 180 степени (обратна поларитетот).Мулти-цел : Погоден за автомобили, камиони, мотоцикли, јахти, автомобили и други LED атмосферски декоративни светлина лента, убаво за нога и, пред grilles, задните трупот, под табла осветлување.По Продажба на Услуги : ви Благодариме за вашето купување.Ако имате било каков проблем , ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време.Ние ви ветуваме на задоволување на решенија во рок од 24 часа.

Главните карактеристики

Избор на клиент