.

.

iLOOSKR Confetti Децата Нови 4 Топови,Confetti Роденден, Свадба, Материјали Партија Година Роденден Инчи Стрелците Confetti Настан & Партија (Црна)

iLOOSKR Confetti Децата Нови 4 Топови,Confetti Роденден, Свадба, Материјали Партија Година Роденден Инчи Стрелците

DEN 91.68

Пристапност
Во достапна форма

Нашите Confetti Твитови Се Совршен Додаток На Роденден Партии, Булчински Тушеви, Дипломски Церемонии, И Секоја Прослава Каде Што Сакате Да Објавам Нешто Гласно.Лесен за држење во рака и употреба.Тежина : 35g Size : 11x3. 【ГОЛЕМИНА - МАТЕРИЈАЛ】 Нашите Confetti Стапчиња Се Направени На Вода Растворлив во Растворлив Ткиво Оризова Хартија Која Е 100% Biodegradable И ЕКО-Пријателски.Со моќна сила на пролетта, на confetti ќе летаат 6 до 10 метри висока. 【ПУКА ДОЛГИ ГОЛЕМИНА】 Тоа Е 4.Нашите confetti твитови се совршен додаток на роденден партии, булчински тушеви, дипломски церемонии, и секоја прослава каде што сакате да објавам нешто гласно.【ГОЛЕМИНА - МАТЕРИЈАЛ】 Нашите confetti стапчиња се направени на вода растворлив во растворлив ткиво оризова хартија која е 100% biodegradable и ЕКО-пријателски.【ПУКА ДОЛГИ ГОЛЕМИНА】 Тоа е 4.【ЛЕСНО да го КОРИСТИТЕ】На confetti стрелците poppers топови е полн со прекрасни confetti, едноставно Пресврт на дното на confetti poppers да ЗАПОЧНЕ убав ефект на confetti,тоа трае неколку секунди по ЛАНСИРАЊЕТО,полека паѓа confetti создава магична ефекти, совршен за фотографирање и снимање на вашиот добри спомени.Тие се лесни, стилски и стилски, и се дизајнирани за да се одржи повеќе confetti смеси.【ЕКО ПРИЈАТЕЛСКИ ПАРТИЈА CONFETTI】 - шарени прослава confetti исполнет во попер топови е ЕКО-пријателски, без било чад и штетни материи, погодна за внатрешна и надворешна.Погоден За Секоја Тема Настан-не се Ограничи Себе си Да се мисли Дека Овие Се Само Вашиот новогодишната Страни.33" долг и 1.Ние сме горди да бидат во можност да се создаде повеќе партија дела од другите.Мал Хартија цевка се направи вашите активности на повеќе интересно.

Главните карактеристики

Избор на клиент