.

.

M I Мал Животните Куќа,Керамички Хрчак Постелнина Криенка Гнездо,Critter Бања за Chinchilla Хрчак Стаорец Gerbils (Големина : S)

M I Мал Животните Куќа,Керамички Хрчак Постелнина Криенка Гнездо,Critter Бања за Chinchilla Хрчак Стаорец Gerbils

DEN 383.76

Пристапност
Во достапна форма

Направени од издржлив џвакање доказ керамички материјал,лесно да се чисти и отпорна на мириси.Симпатична керамички куќа помага во голема мера да ладење,обезбедува кул гнездо за мали животни да се игра и да се одморите.Симпатична,мали може да се привлече внимание и да се зголеми забава на подигање.Идеален за хрчаци и слична големина.симпатична облик дизајн,тоа може да биде, исто така, се користат како мали нешта складирање кутија,Риба Резервоарот,куче сад или дома декор.Големина-S : 7.3x7.3x7.8cm;L : 8.8x8.8x9.7cm.M јас ADescription Made на трајни џвакање доказ керамички материјал,лесно да се чисти и отпорна на мириси.Симпатична керамички куќа помага во голема мера да ладење,обезбедува кул гнездо за мали животни да се игра и да се одморите.школка облик дизајн,тоа може да биде, исто така, се користат како мали нешта складирање кутија,Риба Резервоарот,куче сад или дома декор.Функција-Боја : Случајни Боја.-Материјал : Керамички.-Големина S : 7.3x7.3x7.8cm.-Size L : 8.8x8.8x9.7cm.Package Including1 x Милениче Nest Dear Купувачот : Овој производ, обично се спроведуваат во рок од 7-15 дена и се врати безусловно во рок од 30 дена.Ако имате било какви прашања,ве молиме да ги споделите со нас,ви благодариме!Ако не знаете што подарок да им даде на вашата пријателка,пријател,љубовник,соученичка на наставниците,девојка,можете да пребарувате на нашиот бренд да го најдете,ако им даде на тоа да некој како подарок,ве молиме контактирајте ме и јас ќе брод за вас во подарок пакување.

Главните карактеристики

Избор на клиент