.

.

Qukipet Чадор Шапка, 37 инчи Риболов Чадор Капа за Возрасни и Деца, Еластична Виткање Компактен УВ&Дожд Заштита Headwear за Риболов Голф Градинарство на Отворено

Qukipet Чадор Шапка, 37 инчи Риболов Чадор Капа за Возрасни и Деца, Еластична Виткање Компактен УВ&Дожд Заштита

DEN 287.76

Пристапност
Во достапна форма

【Совршена Големина】- 37"дијаметар е доволно широка за да се задржи главата и рацете, а исто така работи што се носат сува или засенчени.Кога се распадна, тоа изгледа како патување големина(9.8 инчи,9.2 оз), која е мала и преносни во вашиот ранец. 【Прилагодливи Гума Headband】- Силиконска headband е кожата-friendly за долго време отворено носи.На прилагодливи гума headband одговара на речиси сите возрасни главата(глави меѓу 7.1-7.9 инчи во дијаметар).На прилагодливи брадата рака држете го градинарство чадор цврсто во место. 【Heatproof т нека дожд или силна сонцето ги расипат вашата забава!.Облечен во нашата Qukipet чадор шапка може да се задржи ги двете раце за слободни додека заштита на главата од ветер или сонце.И двете се корисни и забавно да се користи, не само корисна направа за околу дворот, но, исто така, може да се користи како ноќта на Вештерките костим!.Голема Новина Подарок за вашиот татко, мајка и пријатели.Надворешниот Боја : Сребро.Внатрешниот Боја : Сина.Овој чадор е совршен партнер за дождливо и топло време. 37 инчи во дијаметар што може да ви даде многу покриеност, го задржува сонце и дожд од добивање никаде блиску до вратот и рамениците.

Главните карактеристики

Избор на клиент