.

.

KaTur Вилушка Светлина Ленти Водоотпорен 45-70mm ПРЕДВОДЕНА од Килибар се Претвори Сигнал Светлина за Харли Мотор Мотор -2 парчиња

KaTur Вилушка Светлина Ленти Водоотпорен 45-70mm ПРЕДВОДЕНА од Килибар се Претвори Сигнал Светлина за Харли

DEN 348.00

Пристапност
Во достапна форма

Заврши околу вашиот мотор предници, Одговара за Харли 45-70mm Вилушка, Влезен напон : 12-15 V DC. 120 степен агол на гледање за поширока видливост, посветла и повеќе да се обезбеди.Елегантни LED ленти заврши околу вашиот мотор предници и функционира како вашиот пак сигнали.40-50 Супер Светло Жолто Led диоди по страна.Со двојно страна селотејп на грб и Поштенски Врски за дополнителна сила.Изградена од 3/16" дебела ABS пластика, тие се еден од најлесните да се инсталира вилушка заврши околу стил LED пак сигналите на пазарот.Многу individualizing дизајн, нека вашиот мотор повеќе кул и уникатен.Сега можете да го отстраните вашиот фронт "lolli-поп" стил мото пак сигнали за чиста, сопствен изглед. 45-70mm Жилет LED Пак Сигнали за Харли-Дејвидсон Спортски и Дуна модели се сега дури и подобро!Новиот дизајн обезбедува заврши околу, ПРЕДВОДЕНА пак сигнал ќе остане на своето место, дури и во најжешките летни ден.Со 40-50 Led диоди по страна, таму ќе биде не сомневајќи се, на кој начин да се врти.Изградена од 3/16" дебела ABS пластика, тие се еден од најлесните да се инсталира вилушка заврши околу стил LED пак сигнали за XL Спортските или било велосипед со 4570 MM пред предници.LED Светлата се елегантни LED ленти што заврши околу вашиот мотор предници и функционира како вашиот пак сигнали.Сега можете да го отстраните вашиот фронт "lolli-поп" стил мото пак сигнали за чиста, сопствен изглед.Спецификација : Состојба£º100% Сосема Нов Големина£ºthe led ленти дел 130*11mm целата ленти : 250mm Влезен напон од 12-15 Volts DC LED Вилушка Светла се сега дури и подобра Опрема : Универзална£Било 45-70mm Вилушка£ '86-'16 XL Спортските Модели (освен `16 XL 1200 X) '91-'05 Дуна Модели (освен Вајд Глајд) '82-'00 FXR Модели на Било кој друг мотор со 39mm Предниците (2.20") Карактеристики : - Низок профил дизајн - Избере или Пушеле Јасно Леќа - Лесно Clip-За инсталација со нашите ABS Пластика заградата - 2-Жица поврземе - Секој поединец сигнал содржи 35 Супер-светли Led диоди со 120 степен агол на гледање - инструкции за Инсталација вклучени Забелешка : Оптоварување Еквилајзер може да се бара при преминување на LED пак сигнали.Пакет се Вклучени 2 парчиња Вилушка Светлина Ленти.

Главните карактеристики

Избор на клиент