.

.

Батлер Г У М 308 Крајот Прамен Четка, 5 Count

Батлер Г У М 308 Крајот Прамен Четка, 5 Count

DEN 359.76

Пристапност
Во достапна форма

Мала четка главата да се движи тешко да се постигне места и посебни одржување загриженост.Совршен за ортодонција, импланти, збиени заби, зад последните катници, умниците, мостови и коронки.Се препорачува од страна на стоматолошките професионалци.Ефикасен во одржување на доброто орално здравје.ЗАБОЛУВАЊЕ на Крајот-Прамен Заострените Трим Четка за заби има мала четка главата да се движи тешко да се постигне места и посебни одржување загриженост.Тоа е совршен за ортодонција, импланти, збиени заби, зад последните катници, умниците, мостови и коронки.

Главните карактеристики

Избор на клиент