.

.

BANBERRY ДИЗАЈН на Јасни Акрилик Екранот Столб Set - Сет од 3 Избрани Висина Tabletop Risers - Транспарентна продажба на Мало Полица Приказ Тела - Накит - Часовници - Фигурини

BANBERRY ДИЗАЈН на Јасни Акрилик Екранот Столб Set - Сет од 3 Избрани Висина Tabletop Risers - Транспарентна

DEN 287.76

Пристапност
Во достапна форма

ИЗБРАНИ ГОЛЕМИНА АКРИЛИК RISERS.СЕТ НА 3 Мали (1"H), Средна (2"H), Големи (3"H).секој еден е 3" длабоко.Ќе добиете вкупно 3 парчиња.Овој сет купишта за лесни за складирање.ДОМА ДЕКОР ПОЛИЦА стои дека се екстра јасно со полиран рабови.Се користи за свадби, продавници, деловни, точка на продажба, централен, полица екранот, камин mantel, curio кабинет, итн.Екранот предмети, како, накит, керамика, итн.Одлично за дом или канцеларија.ПРОДАВНИЦА ЕКРАНОТ багажник, на акрилик е прибл.1/8" дебела.Овие се повеќе тесен, тесни издржи..совршен за мали, тесни простори.МАЛИ CUPCAKE ИЛИ ТОРТА ПОП екранот.Овие се одличен објект за да се постигне длабочината и интерес за секоја презентација.BANBERRY ДИЗАЈНИ е регистриран бренд заштитен со трговска Марка и е дистрибуиран од страна на Релевантните Подароци.СЕТ ОД 3 ПАРЧИЊА на Мали (1"H), Средна (2"H), Големи (3"H) секој од нив е 3" длабоко.Совршен за мали простори.Исклучително разновиден во многу функции.Лесен и магацинот-можност за лесно складирање и мобилност.Додава еден допир на елеганција да накит прикажува, десерт маси, плус многу повеќе.Воздигнува било производ над останатите за голема гледање способности.

Главните карактеристики

Избор на клиент