.

.

Батеријата Пакет Покритие за Xbox 360, Замена на Батеријата Пакет Покрие Школка Поправка на Дел Компатибилен со Xbox 360 Безжичен Контролер(4 Пак, Црна, Бела)

Батеријата Пакет Покритие за Xbox 360, Замена на Батеријата Пакет Покрие Школка Поправка на Дел Компатибилен

DEN 190.80

Пристапност
Во достапна форма

★【Моќ Спецификации】 : Димензија - 2.2 * 1.4 * 0.7 инчи (55 * 35 * 17mm), мала Тежина - 0.22 оз(6g), Сосема нов, направен од високо квалитетни и издржливи ABS пластика. ★ 【Производ Компатибилност】 : Замена за Xbox 360 Безжичен контролер, совршено се вклопуваат за замена на оштетени или изгубени батеријата Пакет. ★【Точно Одговара】 : дизајн на заменетата батерија се покријат пакет е погодна за вашиот уред без промена, оваа батерија задниот капак за да може да се одржи на батеријата на своето место и да се спречи тоа од паѓање, се безбедни за употреба. ★【Издржлив материјал】 : батеријата случај држач изработен од ABS е многу цврсти, отпорни да падне и има долг работен век; Црна и бела боја го прави погоден за различни батеријата случаи. ★【По Продажбата на Поддршка】 : Нашиот производ 100% екстремно строго пред продажба, може да се даде како подарок на вашето семејство, пријатели, соученици и од никого, особено вашите деца.Ако имате било какви прашања за овој производ, ве молиме контактирајте не преку порака, ние ќе ви обезбедиме задоволни решение во прв пат.Содржини : 2 X Црното Батеријата Пак, 2 X Белата Батеријата Пакет.

Главните карактеристики

Избор на клиент