.

.

Бренд Регистар Хрчак Криенка Дрвени Хрчак Тунелот Цевки Куќа Шупливи Стебло Креативни Хрчак Тунелот Природно Дрво Играчки за Мали Големина Животни Како што се: Гл?

Бренд Регистар Хрчак Криенка Дрвени Хрчак Тунелот Цевки Куќа Шупливи Стебло Креативни Хрчак Тунелот Природно

DEN 1267.20

Пристапност
Во достапна форма

[Природни тунелот на Хрчак во дивината] : Хрчак Криенка Нуди да се истражуваат, да го сокријат и да се кандидира за вашите мали домашни миленици да уживаат во нивната среќен пати во се зариваат.За дополнителна стимулација можете да го работи овој тунел со третира и сено и гледање на вашиот кожен пријател работат како да се излезе. [Промовира Хрчак потреби и инстинкти] : да се изгради природно-изгледа се зариваат и подземен тунел системи за тоа да се истражуваат и да се скрие-далеку.Поттикнат нив да се вежба и да копа за подобрување на нивното физичко и ментално здрави. [Погодна за многу мали животни] : интересна играчка со мали животни.На Мала Авантура Тунелот е одлична играчка за хрчаци, gerbils, глувци и други слично големина домашни миленици. [Пакет вклучувајќи] : 2 x Хрчак Криенка,Нејзината големина е Должината 3.35 инчи , со дијаметар од 2.17 инчен , калибар 1.34 инч.Вклучени компоненти : 2 Хрчак Криенка.Возраст спектар опис : Возрасни.На Хрчак Криенка Направени од 100percent природно дрво.На Мала Авантура Тунелот е одлична играчка за хрчаци, gerbils, глувци и други слично големина домашни миленици.Карактеристики : Материјал : Природно Дрво Димензии : Должина 3.35 инчи, со дијаметар од 2.17 инчен, калибар 1.34 инч.тежина : 0.26 lb Пакет : 2 x Хрчак Тунелот Играчка.

Главните карактеристики

Избор на клиент