.

.

RIP-ТОА Девојките се Намали Лизга-во Фудбал Шин Чувари - Вклучува Кука и Јамка Ремени и Влага Управување Наредени Баласт

RIP-ТОА Девојките се Намали Лизга-во Фудбал Шин Чувари - Вклучува Кука и Јамка Ремени и Влага Управување Наредени

DEN 454.80

Пристапност
Во достапна форма

НАЈДОБРО ОДГОВАРА : само шин guard големина и дизајниран специјално за жени и девојки за подобро се вклопуваат.УДОБНОСТА ДОДАДЕНО : Вклучува влага управување наредени баласт за фен и повеќе удобно се вклопуваат.NOCSAE ЗАВЕРЕНА : Сите наши шин чувари NOCSAE (Национален Оперативен Комитет за Стандарди за Спортски Опрема) Сертифицирани.ЕДНОСТАВНА НОСИ & ПЕРЕЊЕ : едноставно кука и јамка околу рака обезбедува шин стража и ги држи во место.Нејзините монтажни глуждот поддршка го прави полесно да се стави на и машина перат.ИСКЛУЧИВО ЗА НЕА : Нашите спортисти инспирира, и тоа е затоа што за нив сме на промена на игра.Ние донесе убавина и изведба на нејзиниот преку ко-создавање со неа, бидејќи на неа и за неа.Ова е нашето време да се направи разлика.Добиете по топката знаејќи вашиот shins се добро заштитени.На RIP-ТОА Девојките се Намали Фудбал Шин Чувари, се само шин чувари големина специјално за девојките.На наредени соочи со влага менаџмент се одржува безбедно место со велкро ремени обезбедување сè останува каде точно ви треба.На монтажни глуждот поддршка го прави ПОЛЕСНО да се стави на и е МАШИНА ПЕРАТ да ги задржите свежи.

Главните карактеристики

Избор на клиент