.

.

Marlboro 4PPP5 Заварување-На Зглоб, Мелница Заврши, 2-3/4 x 1/2 во

Marlboro 4PPP5 Заварување-На Зглоб, Мелница Заврши, 2-3/4 x 1/2 во

DEN 174.00

Пристапност
Во достапна форма

'Заварување-На Зглоб, Челик Материјал, Бланширан Нерѓосувачки Челик Заврши, 155.0 lb.Капацитет, Без Дупки, 0 Дупки по Лист, 360 Степени Опсег на Движење, Ориентација Не Раце, 0.450 Во.Вратата Листот Дебелина, 0.450 Во.Рамка Листот Дебелина, Не Се Вклучени Хардвер, Полн Површина За Монтажа, Во 1/4.Pin Кол., Челик Pin Материјал, Nonremovable Игла Тип '.

Главните карактеристики

Избор на клиент