.

.

Zymo Истражување C1014-50 Zymo-Спин IB Колона (Пакување од 50)

Zymo Истражување C1014-50 Zymo-Спин IB Колона (Пакување од 50)

DEN 1392.00

Пристапност
Во достапна форма

Капацитетот е 800 микро литар.ДНК/РНК Пречистување.Изработени од полипропилен.Црна, нетранспарентно Zima-Спин IB Zima-Спин на колони може да се користи или во микро центрифуги или на вакуум водот за прочистување на ДНК и/или РНК и флуоресцентна боја отстранување.На Zima-Спин IB карактеристики трајни полипропилен изградба и содржи единствен силициум-базирани матрица која овозможува прочистување до 5 µg ДНК или РНК во 6 микро литар eluate.Капацитетот е 800 микро литар.

Главните карактеристики

Избор на клиент