.

.

guohanfsh Милениче Додатоци,Птица Замав Играчка Мултифункционален Залак Отпорни Исклучителна Милениче Круг Прстен Играчка за Качување Cockatiel

guohanfsh Милениче Додатоци,Птица Замав Играчка Мултифункционален Залак Отпорни Исклучителна Милениче Круг Прстен

DEN 1024.80

Пристапност
Во достапна форма

На папагал играчка е направен од премиум памук јаже.Дизајниран со кружни прстен замав и монистра дизајн, папагалот играчка може да се користи за домашно милениче да се лулаат, се игра, се џвака и да се искачи, кој помага да се одржи на птица физичко и ментално здравје и да ја намалат осаменоста.Постојат 2 големини на производот за да изберете од : S, Л. Усвојување на исклучителна ткаење процес со парична казна изработка, на папагал играчка е безбедно, залак отпорни и не му наштети на домашно милениче устата.Таа е погодна за различни кокошки или пилешко кафези, папагали и птици.Опис : Усвојување исклучителна ткаење процес со парична казна изработка, на папагал играчка е безбедно, залак отпорни и не му наштети на домашно милениче устата.Дизајниран со кружни прстен замав и монистра дизајн, папагалот играчка може да се користи за домашно милениче да се лулаат, се игра, се џвака и да се искачи, кој помага да се одржи на птица физичко и ментално здравје и да ја намалат осаменоста.На папагал играчка е направен од премиум памук јаже.Постојат 2 големини на производот за да изберете од : S, Л. Таа е погодна за различни кокошки или пилешко кафези, папагали и птици.Точка Име : Папагал Toy Material : Памук Rope Color : Жолта, Зелена, Розова, Burlywood Features : Залак Отпорни, Фирма, Safe Size Детали : Големина S, со Дијаметар : 15cm/5.91" (Прибл.)Големина L, со Дијаметар : 20cm/7.87" (Прибл.)Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Бојата на carabiner и монистра е случаен.Пакетот Вклучува : 1 x Папагал Играчка.

Главните карактеристики

Избор на клиент