.

.

Dft Птици Миленици Папагали Скали се Качувале Играчка Виси Шарени Топки со Природни Дрво

Dft Птици Миленици Папагали Скали се Качувале Играчка Виси Шарени Топки со Природни Дрво

DEN 90.72

Пристапност
Во достапна форма

Високиот квалитет на материјалите.Идеална вежба играчка за птици.Здрав и флексибилни качување скалило конструкција со две виси куки.Не-токсични и безбедно природни шумата.Одличен избор за птици или папагали!. 100% сосема нов и висок квалитет Вовед : Не само човек треба играчки,но исто така и домашни миленици треба премногу се направени од шумата и да вклучува две куки да висат на кафези.Таа е идеална вежба играчка за птици Карактеристики : Висок квалитет на материјалите.Идеална вежба играчка за птици.Здрав и флексибилни качување скалило конструкција со две виси куки.Не-токсични и безбедно природни шумата.Одличен избор за птици или папагали Птици можат да поминуваат своето време на тоа се Направи повеќе да се забавуваат со хранење на птици.Шарени топки ќе изгледа повеќе жив. 1 компјутер од птица скали само,други додатоци демо на сликата не е вклучена Спецификација : Материјал : Дрво Тип/Скали Износ : 4,5,6,7,8 Боја : Како на сликите покажуваат Димензии : 4 Скали : 16.5 cm/6.50" 5 Скали : 22cm/8.66" 6 Скали : 26.5 cm/10.43" 7 Скали : 31cm/12.20" 8 Скали : 37cm/14.57" Тежина : 48g,56g,62g,76g,81g Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме Пакетот вклучува(без мало пакет) : 1 x Птица Скали.

Главните карактеристики

Material:
Wood
Type/Ladders Amount:
4,5,6,7,8
Color:
As pictures show
Dimensions:
4 Ladders
5 Ladders:
22cm/8.66''
6 Ladders:
26.5cm/10.43''
7 Ladders:
31cm/12.20''
8 Ladders:
37cm/14.57''
Weight:
48g,56g,62g,76g,81g
Quantity:
1 Pc
Note:
1.Please allow 1-3cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid.
2.Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you :
Package includes(without retail package):
1 x Bird Ladders :
Избор на клиент