.

.

Evenflo, Врвот на Скалите, Екстра Високи Портата, Тен Дрво

Evenflo, Врвот на Скалите, Екстра Високи Портата, Тен Дрво

DEN 393.60

Пристапност
Во достапна форма

Четири точка на монтирање на хардвер прави инсталација на cinch.Портата замав отворени : на една или на двете насоки што го прави погодно за голем сообраќај области.Отстранлив Замав Запре : спречува портата од занишан над скалите.Една рака порака : лесно за родителите, но две акции за да го отклучите се направи тоа не е премногу тешко за децата.Одлична за домашни миленици, премногу.Accommodates отвори 30 - 48 инчи.Боја : Тен Дрво Конструиран специјално за безбедност на врвот на скали, на Evenflo Прошетка Низ Врвот На Скалите Бебе Портата е од суштинско значење за одржување на вашата мала еден безбедно.Оваа порта лесно слајдовите да се прошири и accommodates отвори 30 инчи - 48 инчи.Безбедноста хардвер планината прилог е лесен за употреба, и инсталира во минути.Единствена една рака latch е едноставен за возрасни за употреба, и им помага да се спречи детето без надзор се користи.Практично не-кат-бар дизајн овозможува лесно прошетка низ користите без грижа за вкусовите, и вратата се отвора во двете насоки, совршен за секој-ден употреба.Широк Ширина : се Вклопува отвори 30 инчи - 48inches (76cm - 122cm). 32 инчи (81cm) високи.Лесно слајдовите да се прошири Хардвер Монтажа : специјално Дизајниран за безбедност на врвот на скалите.Лесно се инсталира во минути Уникатен Една Рака Latch : Е едноставен за возрасни за употреба, и им помага да се спречи детето без надзор се користи Не-Кат-Бар : Дизајн елиминира грижа на вкусовите Лесно Walk-Through) : се Отвора во двете насоки, идеален за голем сообраќај области Одлична за Деца и домашни Миленици : одржувајте безбедно домот за деца и домашни миленици.

Главните карактеристики

Избор на клиент