.

.

5-Пакет акции на Екран на Допир Digitizer за полнење за Motorola Симбол MC3000 MC3090 MC3090R MC3090G Рачен Компјутер

5-Пакет акции на Екран на Допир Digitizer за полнење за Motorola Симбол MC3000 MC3090 MC3090R MC3090G Рачен

DEN 815.76

Пристапност
Во достапна форма

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. 5-Пакет акции на Екран на Допир Digitizer за полнење за Motorola Симбол MC3000 MC3100 MC3200 Мобилен Компјутер.Компатибилност : се вклопува сите MC3000 MC3100 MC3200 модели (MC3090-Р MC3090-G, MC3190-Р MC3190-G, MC3190-Z, MC32 N0, MC32 N0-G, итн.).Пакување листа : 5-pack MC3000 екран на допир, преполна со кафена хартија, картон.Answer : ___________________________ NOTE : resistive екран на допир за MC3000, MC3100, MC3200 серија САМО.НЕ одговара за другиот уред.Ве молиме двојно проверете го уредот дел број пред да го купите.Се грижи слободен набавка : 30 дена политика на враќање.Било прашање пред купување или за проблем во текот на користење, само контактирајте Partshe за бесплатна техничка поддршка. 5-Пакет акции на Екран на Допир Digitizer за полнење за Motorola Симбол MC3000 MC3090 MC3090 R MC3090 G Рачен Компјутер.

Главните карактеристики

Избор на клиент