.

.

Ram Меморија 98316 Вежба Малку, Сива

Ram Меморија 98316 Вежба Малку, Сива

DEN 825.12

Пристапност
Во достапна форма

Извонредна издржливост за бетон и армиран бетон.На цврстина на совет и пропелер е оптимално прилагодени на дупчење дијаметар.Погоден за ѕиданите бетон и армиран бетон.Оваа вежба малку овозможува дури и повеќе прецизно дупчење дупки, има извонреден долговечност за бетон и армиран бетон.На цврстина на совет и пропелер е оптимално прилагодени на дијаметарот на вежба.Погоден за ѕиданите бетон и армиран бетон.

Главните карактеристики

Избор на клиент