.

.

Daisy Бебе Бања Играчки Желка Правец До Кадата Playset Базен за Пливање Желка Лебди на Вода за Капење Играчка Партија Услуги за Деца Момчиња и Девојки - Сет од 3

Daisy Бебе Бања Играчки Желка Правец До Кадата Playset Базен за Пливање Желка Лебди на Вода за Капење Играчка

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

√ ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Нашата симпатична бања желка играчки се лесни за употреба.Сврти се справи со стрелките на часовникот на дното на желка тогаш стави ова малку животно во вода, тоа ќе се движи брзо. √ ЗАБАВА РАЗВОЈ ИГРАЧКА - Дизајнирани со пеколен активирање, пливање желка може да се оди напред во вода по кривулестите нагоре.Деца да научат од играње - добра за развој на мозокот и рацете на способност. √ СВЕТЛИ БОИ - Бања играчка пливање желка поставите доаѓа со 3 различни бои(зелена, сина и портокалова) - ви помогне да се стимулира вашите бебиња' визуелна перцепција.Забава желка дизајн ќе го привлечат нивното внимание и да се поттикне имагинација и креативност. √ ДЕТЕ-ПРИЈАТЕЛСКИ МАТЕРИЈАЛ - Пливање желка играчки се направени од високо квалитетни и еколошки материјали.Не-токсични, без мирис и издржливи.Бои нема да исчезнат.Децата може да се игра со комфор. √ НАЈДОБАР ПОДАРОК - малата бања желка играчка е во совршена големина - лесно за алчни.Оваа пливање желка со wind-up дизајн го прави добар подарок за бебето туш, birthday (роденден), Божиќ, денот на Благодарноста или други фестивали. - Лесен за употреба.Управувано од пеколен.Се сврти малку се справи со стрелките на часовникот на дното на желка потоа го стави во вода, тоа ќе се движи брзо. - Безбедно материјали.Направени од високо-квалитетна пластика.По мерка на детето и бои нема да исчезнат. - Повеќе слатка семејство време.Добро за родител-дете интеракција. - Едукативни придобивки.Од голема помош за подобрување на бебиња' визуелна перцепција, држејќи се цврсто за способност и рака-око координација.Пакетот вклучува : 3 пливање желки.Боја : како што е прикажано на слики.Препорачана возраст : 3 години и нагоре.

Главните карактеристики

Избор на клиент