.

.

ЉУБОВ Алуминиум Телефон Стојат Носителот Компатибилен со MagSafe Полнач за iPhone 12/iPhone 12 Pro/iPhone 12 Про Max/iPhone 12 Мини (Сребро)

ЉУБОВ Алуминиум Телефон Стојат Носителот Компатибилен со MagSafe Полнач за iPhone 12/iPhone 12 Pro/iPhone 12

DEN 166.80

Пристапност
Во достапна форма

[НАМЕНЕТА ЗА MAGSAFE ПОЛНАЧОТ] Оваа трибина е дизајниран за Mag Safe Полнач за i Phone 12/12 Pro/12 Про Max/12 Мини.Целата алуминиум тело обезбедува топлина дисипација за полначот за да се подобри ефикасноста на полнење.Мала дупка на носителот погодно за предвремени тоа и го симнат. ['РЃА-ДОКАЗ АЛУМИНИУМ ЛЕГУРА ТЕЛО] целото тело е направен од алуминиум и на површината се третира од страна на анти-оксидација акција која во голема мера ја подобрува цврстина и анти-корозија.Алуминиум легура род и пондерирана основа придонесуваат за држете го вашиот уред постојано. [ЗДРАВ & СТАБИЛНА] Здрав мазна алуминиум направена колумна, стабилна противтежа круг база со анти-лизга на силиконски влошки, биланс на гравитацијата дизајн и здрав структура за поддршка на екранот допирајќи стабилен кога уживајте во вашиот гледање искуство.и дното не се лизга влошки се спречи стојат од лизгање на повеќето лизгава површини. [МУЛТИ-АГОЛ НА ПРИЛАГОДЛИВИ] Вертикална 180 степени rotatable, ви обезбедува удобен агол на гледање, додека гледањето видеа на You Tube, Instagram, Tik Tok, читање рецепти кога готвење и да се соочи време со вашето семејство и пријателите. [FREEDOEM НА ДВИЖЕЊЕ] Лесно да се врти додека сеуште е поврзан со Mag Safe полнач, дури и i Phone 12 Про Max може целосно да ја ротирате без bumping на штандот.Вашиот камери ќе остане непречен за употреба како алатка за снимање, одлична за снимање tabletop вежби или собранието видеа.

Главните карактеристики

Избор на клиент