.

.

avbxcuecc Мали Миленичиња Куќа Брод Форма Папагал Стаорец Hammock Виси Кревети Хрчак Гнездо Материјали

avbxcuecc Мали Миленичиња Куќа Брод Форма Папагал Стаорец Hammock Виси Кревети Хрчак Гнездо Материјали

DEN 2330.40

Пристапност
Во достапна форма

❥ Направи на безбеден и еколошки материјали, ова домашно милениче гнездо е не-токсични и издржливи. ❥ Лесно за чување, обезбедување на добар одмор и џвакање искуство за вашето домашно милениче. ❥ Ги споделите со вашите домашни миленици се забавуваат и да се примени за мали миленичиња како папагали, хрчаци и птици. ❥ Цврсти и светли, дизајнот е едноставен и може да бидат обесени насекаде. ❥ Обезбеди миленици со забава возвишено место да се лулаат, џвакањето, одмор и многу повеќе. 100% сосема нов и висок quality Features : Направи на безбеден и еколошки материјали, ова домашно милениче гнездо е не-токсични и издржливи.Лесно за чување, обезбедување на добар одмор и џвакање искуство за вашето домашно милениче.Нека вашите домашни миленици се забавуваат и да се примени за мали миленичиња како папагали, хрчаци и птици.Цврсти и светли, дизајнот е едноставен и може да бидат обесени насекаде.Обезбеди миленици со забава возвишено место да се лулаат, џвакањето, одмор и многу повеќе.Домашно милениче гнездо само, други додатоци демо на сликата не е вклучен!Спецификација : Тип : Пет nest Material : Cotton Color : Yellow Size : Должина : стан.20 cm/7.87 во;Width : стан.6.5 cm/2.56 in Quantity : 1 Pc Note : Нема мало пакет.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 x Милениче гнездо.

Главните карактеристики

Type:
Pet nest
Material:
Cotton
Color:
Yellow
Size:
Length
Quantity:
1 Pc
Note:
No retail package. :
Please allow 0-1cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Package includes:
1 x Pet nest :
Избор на клиент