.

.

LTGJJ Риболов Мамка Брод Smart Риболов Мамка Брод Безжичниот Далечински Управувач Риболов Фидер РК Рибарски Брод 500M Далечински Низа(Боја:D11)

LTGJJ Риболов Мамка Брод Smart Риболов Мамка Брод Безжичниот Далечински Управувач Риболов Фидер РК Рибарски

DEN 2056.80

Пристапност
Во достапна форма

Едно парче дизајн : главниот дел на торзото е направен од тешки стомачни мускули школка, тоа е сосема куќишта, водоотпорен и влага-доказ, не е лесно да се носат, голем дел на торзото, стабилна и центарот на гравитацијата, не се плаши од ветер и бранови.Сигурен Материјал : брод телото е повеќе стабилен и цврст со голема перспектива и, исто така, може да биде против силен ветер и бранови.Водоотпорен и несреќа отпорни брод тело, донесе голема квалитетни материјали, цврсти, трајни, водоотпорен, може да работи против силен ветер и бранови.Тоа има одлична отпорност и отпорност на триење, лесно да се носат, и е запечатена, безбедно, многу сеопфатна заштита и батеријата, анти-судир школка дизајн.Отпорни на Силен Ветер и Бранови совршен мотори дизајн : Тоа е со водоотпорен функција.Тоа може да го запре брод од вода, на брод може да работи добро и нормално под 5 класа правец.ЗА ЉУБИТЕЛИТЕ на РИБОЛОВ : Многу функционални и корисни мамка брод за љубителите на риболов.Боја : D11.

Главните карактеристики

Избор на клиент