.

.

Хрчак Тунелот, Мали Миленичиња Виси Тунелот, Мултифункционални Играње Куќа Сина Мечка за Хрчаци Hedgehogs

Хрчак Тунелот, Мали Миленичиња Виси Тунелот, Мултифункционални Играње Куќа Сина Мечка за Хрчаци Hedgehogs

DEN 1048.80

Пристапност
Во достапна форма

Погоден за мали миленичиња како што хрчаци, hedgehogs, папагали, минск, едрилици, итн.Мултифункционален употреба, тунел во облик на кревет за спиење, што се користи за да се игра, и исто така како место за спиење и да се сокрие.Направени на удобно и меки кадифени материјал, што обезбедува безбедно, топло и удобно почивалиште за домашни миленици.Лесно да го инсталирате, со 3 метални куки, која може да биде лесно и брзо фиксна внатре во кафезот. 3 големини на располагање, лесно да се добие што одговара за вашето домашно милениче.Функција : 1. Направени на удобно и меки кадифени материјал, што обезбедува безбедно, топло и удобно почивалиште за домашни миленици.2. Мултифункционален употреба, тунел во облик на кревет за спиење, што се користи за да се игра, и исто така како место за спиење и да се сокрие.3. Лесно да го инсталирате, со 3 метални куки, која може да биде лесно и брзо фиксна внатре во кафезот.4. Погоден за мали миленичиња како што хрчаци, hedgehogs, папагали, минск, едрилици, итн.5. 3 големини на располагање, лесно да се добие што одговара за вашето домашно милениче.Спецификација : Состојба : 100% сосема new Item тип : Мал Милениче Виси Tunnel Material : velvet Color : сина bear Purpose : Чувајте ги вашите миленичиња топло, одмор, play Application : Погоден за мали миленичиња како што хрчаци, hedgehogs, папагали, минск, едрилици и така натаму.Влезот дијаметар : Прибл. 8cm/3.1 in Optional Големина : S, M, LSize Големина(cm/in) S 15x30/5.9x11.8 M 15x40/5.9x15.7 L 15x50/5.9x19.7 Package Листа : 1 x Hanging Tunnel3 x Кука.

Главните карактеристики

Избор на клиент