.

.

LIHITLAB Тенок Пенкало/Молив Торбичка, За 0,7 × 3.9 × 8.5 Инчи, Портокалова (A7652-4)

LIHITLAB Тенок Пенкало/Молив Торбичка, За 0,7 × 3.9 × 8.5 Инчи, Портокалова (A7652-4)

DEN 424.80

Пристапност
Во достапна форма

ПОВЕЌЕ ПРЕГРАДИ : внатрешни џебови држи до 14 стандардна големина пенкала; мрежа џебови се идеални за задржување на мали лепливи белешки, клипови, изтривалка, итн.ЛЕСЕН ПРИСТАП : кога се случи сериозна, торбичка се отвора како книга, што го прави полесно да останете организирани.КОМПАКТЕН : тенок и компактен дизајн им овозможува на торбичка за лесно се вклопуваат во секоја торба или организатор.ВИСОК КВАЛИТЕТ : се направени од издржлив полиестер ткаенини кои се отпорни на нечистотија и лесно да се чисти.БОИ : Портокалова, Жолто Зелена, Индиго & Црно.

Главните карактеристики

Избор на клиент