.

.

WAN ЛИАН Козметички Организатор,Патување Шминка Случај со Брава и Клуч,Многу Погодна за Девојки да се Продавница Шминка за Полнење, Козметика, лак-1Pcs

WAN ЛИАН Козметички Организатор,Патување Шминка Случај со Брава и Клуч,Многу Погодна за Девојки да се Продавница

DEN 2385.60

Пристапност
Во достапна форма

★Шминка Складирање Организатор, со премиум трајни Огноотпорни Одбор и водоотпорен материјал, аглите се намали судрат и да се задржи внатрешната предмети во safe; доаѓа со рамо, рака, шминка воз случај е одлична за двата дома и патување употреба.Спецификација Големина : 9/23 см.x 5.9 во/15cm.x 5.9 во/15cm.Име : шминка организатор кутија Пакет се вклучуваат : 1 шминка организатор кутија.

Главните карактеристики

Избор на клиент