.

.

GSHLLO 5 Компјутери 3ml Празни Refillable Rollerball Шишиња од Стакло Ролери Шишиња се Тркалаат на Шишиња Етерично Масло Шишиња со 1 Buc Dropper

GSHLLO 5 Компјутери 3ml Празни Refillable Rollerball Шишиња од Стакло Ролери Шишиња се Тркалаат на Шишиња Етерично

DEN 191.76

Пристапност
Во достапна форма

Боја случаен превозот; Големина : 18.5x42.5мм.Патување големина, земете масла каде и да одите.Мазна тркалање на топката за лесен дури и масло апликација.Одговараат за ароматерапијата, парфеми, усна Balms и otherliquid.Совршен за патување, и удобно да се вклопува во вашата чанта.Совршен за патување, и удобно да се вклопува во вашата чанта.

Главните карактеристики

Избор на клиент