.

.

МА-FRA, Троседот и Тепих Почиста, ги Отстранува Дамките и Маснотии, Активни Амонијак-Слободен Формула, 500ml

МА-FRA, Троседот и Тепих Почиста, ги Отстранува Дамките и Маснотии, Активни Амонијак-Слободен Формула, 500ml

DEN 229.92

Пристапност
Во достапна форма

Производителот гаранција може да не се применува.Спреј за чистење за софи и теписи, чисти сите видови ткаенини и теписи.Апсорбира и neutralises лоши мириси и ги спречува формирање.Целосно амонијак-слободен формула, не остава остатоци.Едноставен и брз за употреба, тоа е лесно да се носат наоколу.Degreases и чисти темелно.Опис на производот "Троседот и тепих почиста.Амонијак-слободен лесен за употреба.Ефикасно и брзо ги отстранува лига и маснотии дамки од сите видови ткаенини и теписи.Нејзините посебни амонијак-слободен формула не остава остатоци.Достапни во 500ml формат.Упатство за употреба : спреј врз површината сакате да ја исчистите, оставете го неколку минути, а потоа избришете со влажна крпа.Производот се предмет на Европската Регулатива CLP (Класификација, Етикетирање и Пакување) и да Регулатива Бр 648/2004 година за детергенти." Сет Содржи : Троседот и Тепих Почиста.

Главните карактеристики

Избор на клиент