.

.

Табла Планината SPYCASE Табла и Шофершајбната Магнетни Универзален Автомобил Планината Носителот Компатибилен за Samsung Галакси J3 2017/Галакси J3 се Појават/J3 Eclipse/J3 Мисиј?

Табла Планината SPYCASE Табла и Шофершајбната Магнетни Универзален Автомобил Планината Носителот Компатибилен

DEN 478.80

Пристапност
Во достапна форма

ЛЕСНО МОЖЕТЕ да КОРИСТИТЕ : Ова Воздух пропустливи универзална паметен телефон магнетни автомобил планината носител е 10 пати полесен за употреба од било која друга магнетни автомобил планината носителот поради нејзината едноставна и комплементарни дизајн.Тоа е здрав гума база и моќна магнетна главата за задржување на паметни телефони.МОЌНА МАГНЕТНА ПЛАНИНАТА : На армирано-магнетни носителот на оваа планината е она што ги поставува тоа, за разлика од другите месеци.Оваа Универзална магнетен држач произведува интензивна сила на привлекување што ќе се одржи на било кој паметен телефон.Вклучувајќи ги и Android, Apple, Blackberry и Microsoft уреди.УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Овој Пресврт заклучување е уникатен дизајн кој ќе влезат на планината во Воздухот се пропустливи и што може да се заклучи планината тоа не треба да падне надвор !.ВРТЛИВАТА ПЛАНИНАТА : Ротирате вашиот телефон и зглобот на вашиот екран како вашата потреба.Подножјето на планината останува фиксиран во воздухот се пропустливи на вашиот автомобил и не се движи, без разлика на тоа колку swiveling или ротација ќе го направите.Ова гарантира дека вашиот паметен телефон, секогаш ќе останат во вашата преферирана позиција.

Главните карактеристики

Избор на клиент