.

.

Amscan Награда Торбичка Лента Океан Меур Пријатели Confetti Medallion 575 x 312 1 Buc, Мерки 5.75 x 3.12, Жолта

Amscan Награда Торбичка Лента Океан Меур Пријатели Confetti Medallion 575 x 312 1 Buc, Мерки 5.75 x 3.12, Жолта

DEN 86.16

Пристапност
Во достапна форма

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1 награда лента со confetti меур medallion и димензии од 3 инчи, широк x 5 1/2 инчи долго.СТИЛСКИ ДИЗАЈН : Океан пријатели надолу длабоко морето тематските награда лента корист со меур confetti medallion во средината и сина позадина со балони.ИДЕАЛЕН ЗА БИЛО кој НАСТАН/ПОВОД : Оваа награда confetti лентата е идеален поклон за вашите деца или ученици за таму роденден, достигнувања или било училиште настани.ТКАЕНИНИ СО ЛЕПИЛО : Оваа награда лента е направен од силна ткаенина и назад со леплива лента лепило за стап и забава награда лента.ДЕЦА НАГРАДА : да се Даде радосните награда за вашите деца, како тие го слават роденден, освојувањето на училиште настан или спорт.Секој ќе се знае кој роденден дете е со нашите Океанот Пријатели Confetti Награда Лента!Карактеристики сина и зелена rosette лента со океанот сцена во внатрешноста на confetti торбичка.

Главните карактеристики

Избор на клиент