.

.

Јосиф Јосиф Подигнете 5½ Santoku Интегрирани Нож Одмор-Темно Зелена, од не ' Рѓосувачки челик

Јосиф Јосиф Подигнете 5½ Santoku Интегрирани Нож Одмор-Темно Зелена, од не ' Рѓосувачки челик

DEN 558.96

Пристапност
Во достапна форма

Подигнете Технологија Дизајнирана За Да Се Подобри Хигиената И Минимизираат Хаос.Просечна Рачка И Интегрирани Нож Остатокот Спречува Сечилото Од Допирање На Работа Површина Кога Се Става Надолу.Сечилото Направени Од Јапонски Нерѓосувачки Челик.Ергономски Се Справи.Заштитна складирање обвивка.Воздигне Спектар На Кујнски Алатки Се Дизајнирани За Да Се Подобри Хигиената И Намалување На Хаос.Секоја Алатка Има Иновативен Пондерирана Се Справи Со Интегрирана Алатка За Одмор, Осигурувајќи Дека Главата Или Сечилото Е Секогаш Покрена Исклучување На Работа Површина, Кога Се Става Надолу.Оваа Santoku Нож Е Направен Од Јапонски Нерѓосувачки Челик И Има Ергономски Се Справи.Тоа е Совршен За Сите Видови На Подготовка Задачи Како што се Сечење, Dicing, И Mincing И Карактеристики Indentations На Сечилото Кои ќе им Помогнат за Ослободување на Парчиња Храна полесно.Таа, Исто Така Доаѓа Со Заштитна Обвивка За Безбедно Чување.

Главните карактеристики

Избор на клиент