.

.

Основни Видиме Случаи CNC Делови Спојка 3pcs/број 6.35x8mm Слива Вратило Спојка за Stepper Моторни D20 L30

Основни Видиме Случаи CNC Делови Спојка 3pcs/број 6.35x8mm Слива Вратило Спојка за Stepper Моторни D20 L30

DEN 489.60

Пристапност
Во достапна форма

Средно еластична врска.Може да ги апсорбираат вибрациите и компензира за радијална, аголна и axial отстапувања.Нафта и електрична изолација.Во насока на стрелките на часовникот и обратно од стрелките ротација карактеристики се исти.Постојат две различни цврстина elastomers.Стегање завртки за фиксирање.Вратило употреба : 6.35 mm * 8mm Length : 30mm Diameter : 20mm Sleeve Материјал : Polyurethane Body Материјал : Алуминиум Alloy Package се Вклучени : 3pcs Флексибилни Цевки.

Главните карактеристики

Избор на клиент