.

.

BYBYCD Симулација Кактус Кадифен Играчки Полнети Мека Перница Цртан филм Кактус Полнети Кукла Троседот Перница Кадифен Растенија Играчки Подароци за Децата Бебе и Д?

BYBYCD Симулација Кактус Кадифен Играчки Полнети Мека Перница Цртан филм Кактус Полнети Кукла Троседот Перница

DEN 359.76

Пристапност
Во достапна форма

1.Материјали : Премиум кадифен ткаенини.PP памук додатен - Мека кадифен играчки.Висок квалитет на внатрешниот навистина е удобно да се одржи и supprot вашиот lumbar. 2. Перница играчка претставува супер меки, симпатична, и симпатична полнети животни кои се одвиваат во фази перници за спиење.Децата, тинејџерите, & возрасните сакаат овие класичен и колекционерски удобен critters. 3. Деца од сите возрасти ќе љубов оваа кадифен играчки за игра и како голема перница за читање, гледање телевизија, учење, и поспан нап време. 4. Погодна за спалната соба, дневна соба, семејство, канцеларија, итн.Употреба во вашата канцеларија за да се олесни работата на замор и да ви даде релаксирачки момент. 5. Пакување Листа : 1 x Симпатична Кадифен Кукла.Материјал : Мека Plush Color : Grenn Packing Листа : 1 x Симпатична Кадифен Doll Tall Должина : Околу 20cm/40cm Type : Печурки Кадифен Doll Warm Совет : ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект.Објектот Мерка од страна на страна, тоа би можело да биде 1-3cm девојче,вашиот вид разбирање ќе биде многу ценета.Ако имате било какви прашања за овој производ,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас!Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и да се реши проблемот за вас.Ви благодариме за вашето купување!.

Главните карактеристики

Избор на клиент