.

.

Лубеницата Избричи Мраз и Снег Конус Вкус се Концентрира 4 Fl Унца Големина (прави 1 за галон на сируп со шеќер и вода додадено)

Лубеницата Избричи Мраз и Снег Конус Вкус се Концентрира 4 Fl Унца Големина (прави 1 за галон на сируп со шеќер

DEN 190.80

Пристапност
Во достапна форма

Секој 4 унца шише прави 1 за галон на сируп кога се меша.Само животот на концентрира 1-2 година (не мешан сирупи).Произведено во САД.Вистински автентични професионални избричат мраз сируп.Само додадете вода и шеќер (конзерванси опционално).

Главните карактеристики

Избор на клиент