.

.

Yeeye Женска Сјајна Метален Плен Шорцеви Танц Спортски Bottoms Ритла Партија Жешка Панталони Clubwear Dancewear

Yeeye Женска Сјајна Метален Плен Шорцеви Танц Спортски Bottoms Ритла Партија Жешка Панталони Clubwear Dancewear

DEN 166.80

Пристапност
Во достапна форма

100% Полиестер.Рака Мие Само.Панталоните се изработени од полиестер материјал, рака мие.Еластичен high-waisted стил, момче-намалување на дизајн.Полна боја, тенок одговара, убаво споеви.Удобно дише и да се носат, сјаен изглед.Стилски шорцеви за жени.Погоден за тренингот, теретана, фитнес, танц, итн.Ве молиме проверете ја големината јасно пред купување.Сет Вклучуваат : 1 Pc Шорцеви Состојба : Нова со ознака Материјал : Полиестер Ознака Не.-|-Препорачана Големина за Возрасни-|-Шорцеви Половината-|-Шорцеви Должина -S|Мали-|24.5"/62cm|-10.0"/26cm- -М|-Медиум-|25.0"/64cm|-10.0"/26cm- -L|Големи-|26.0"/66cm|-10.5"/27cm- -XL-|-X-Големи|27.5"/70cm|-11.0"/28cm- XXL-|XX-Large|29.0"/74cm|-11.0"/29cm-.

Главните карактеристики

Избор на клиент