.

.

XIAOYAOJING Кадифен Сирена Кукла 3D Цртан филм Полнети Перница Играчка за Роденденски Подарок 30 cm(Сина)

XIAOYAOJING Кадифен Сирена Кукла 3D Цртан филм Полнети Перница Играчка за Роденденски Подарок 30 cm(Сина)

DEN 222.72

Пристапност
Во достапна форма

100% нов бренд и висок квалитет.Направени на краток кадифен, PP памук пополнување, мека и пријатна за нас, дури и за бебето.Погодна за спалната соба, дневна соба оркестарот, како совршен подарок за вашето семејство или пријатели.Пакет се вклучени : 1 компјутер Кадифен Кукла Играчка.Услуги на клиентите : Со XIAOYAOJING, ти си преземање на никаков ризик со купувањето.Само кажи ни какви прашања имате и ние ќе се потрудиме да ви даде најмногу задоволително решение.Ве молиме да проверите на нашата storefront за повеќе производи и други договори кои се на чекање за вас!.Тип : Кадифен Кукла Toy Size : 30cm / 11.8 in Packing : 1 X Кадифен Кукла Toy Material : краток кадифен, PP памук filling Color : Сина, Црвена, Виолетова, Yellow Feature : Фустан за налепници дизајн : може да се земе надвор и се мијат.На уши и нозе се асиметрични, што го прави зајакот изгледа уште жив.

Главните карактеристики

Избор на клиент