.

.

Термички Imager Складирање Торба, Лесни Носат Отпорни на Термичка Imager Заштитна Торба Универзалната за Патување за Надворешна употреба

Термички Imager Складирање Торба, Лесни Носат Отпорни на Термичка Imager Заштитна Торба Универзалната за Патување

DEN 1092.00

Пристапност
Во достапна форма

[Водоотпорен Крпа Материјал] Направен од висок квалитет водоотпорен крпа материјал, кој е издржлив, безбеден и долг животен век. [Носат Отпорни] Топлинска imager складирање торба е да се носат отпорни, отпорен на гребење, и може совршено да се заштити вашиот инструмент. [Лесен И Пренослив] Термичка камера заштитна торба е лесен, лесен за носење, лесно да транспорт и чување. [Универзален Тип] Ова е универзален заштитна торба, погоден за повеќето термичка обработка на слика камери. [Ефикасно да се Заштити Инструмент] да Може ефективно да се заштити термички imager во сите правци, па може да се користат со доверба.Функција : 1. [Водоотпорен Крпа Материјал] Направен од висок квалитет водоотпорен крпа материјал, кој е издржлив, безбеден и долг животен век.2. [Носат Отпорни] Топлинска imager складирање торба е да се носат отпорни, отпорен на гребење, и може совршено да се заштити вашиот инструмент.3. [Универзален Тип] Ова е универзален заштитна торба, погоден за повеќето термичка обработка на слика камери.4. [Ефикасно да се Заштити Инструмент] да Може ефективно да се заштити термички imager во сите правци, па може да се користат со доверба.5. [Лесен И Пренослив] Термичка камера заштитна торба е лесен, лесен за носење, лесно да транспорт и чување.Како да го Користите : Стави во термо imager и употреба it Specification : Предмет Тип : Термичка Камера Складирање Bag Model : XGF-B01 Material : Водоотпорен cloth Purpose : Термички imager protection Length : Прибл. 28cm / 11in Width : Прибл. 16cm / 6.3 in Application : Универзален тип Пакет Листа : 1 x Термичка Камера Складирање Bag Note : да се Чува далеку од отворен пламен.

Главните карактеристики

Item Type:
Thermal Camera Storage Bag
Model:
XGF-B01
Material:
Waterproof cloth
Purpose:
Thermal imager protection
Length:
Approx. 28cm / 11in
Width:
Approx. 16cm / 6.3in
Application:
Universal type
Package List:
1 x Thermal Camera Storage Bag :
Keep away from open flames :
Избор на клиент