.

.

Berta (2 Парчиња) 1-5/16 инчен Шалче Лице Рамка Мека Затворање на Шарки, 105 Степен 6-Начини 3-Cam Прилагодување Сокриени Кујната Кабинет Вратата Шарки, со Завртки (1-5/16 Шалче, 2

Berta (2 Парчиња) 1-5/16 инчен Шалче Лице Рамка Мека Затворање на Шарки, 105 Степен 6-Начини 3-Cam Прилагодување

DEN 215.52

Пристапност
Во достапна форма

ПАКЕТ СОДРЖИНА : 2 Парчиња 1 5/16" Шалче Мека Блиску Шарки, со Инсталација Завртки.Зглоб инсталиран со три завртки.ГЛАВНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : 6-Начин на 3-Cam прилагодување карактеристики помогне на шарки, за да може лесно да се инсталира.По монтажа на шарки, овие три камери им овозможи на шарки да се адаптира соодветно на кабинети. 3 Cam корекција се Хоризонтални, Вертикални, и Длабочина.Ние се покаже на усогласување на регулативата во нашата инсталација видеото подолу.МЕКА ЗАТВОРАЊЕ : мека затворање функција е еден од најдобрите показатели на квалитетот на шарки.Мекото затворање функција ги спречува сите вознемирувачки звуци од кујната и се протега на животниот век на вратите, кабинети, и шарки.ГЛАВНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Шалче : 1-5/16 инчен, Отворање Агол : 105 Степен, Затворање Тип : Мека Затворање, Прилагодување : 3-Cam Вертикална, Хоризонтална и Длабочина на вредноста.Овие се главните карактеристики на нашите шарки, ве молиме погледнете го описи дел на дното за еден сеопфатен поглед на сите спецификации.МАТЕРИЈАЛ : Материјал на нашите 1-5/16" шалче кабинет шарки високо квалитетен челик и никел позлатен заврши за долготрајна издржливост.Нашиот бренд, Berta е нашето ветување на нашите клиенти, ние сме секогаш работи на тоа да се обезбеди задоволување на сите наши потрошувачи.Berta произведува многу видови на кујната и кабинетот на хардвер.Овие мека-затворање, 1 " шалче шарки, еден од нив и се докажаа меѓу Bertas клиенти.Berta произведува овие шарки за лице рамка кабинети.Инсталирате на вашиот кабинети со Berta 1 Инчен шалче лице рамка шарки, ќе добие право на трајни производот за вашиот проект и бренд можете да им верувате.Berta секогаш ќе бидат опфатени со непобедлива хардвер за сите ваши проекти.Ве молиме посетете ја нашата продавница да ги видите сите достапни хардвер.Сите наши шарки имаат SGS сертификат.

Главните карактеристики

Избор на клиент