.

.

2 x 11/16 Не-Mortise Антички Месинг Позлатен Шарки | 2 Pc/Пакет | Кабинетот, Шкафот Врати оков за Мебел | H13-H529AAB (1)

2 x 11/16 Не-Mortise Антички Месинг Позлатен Шарки | 2 Pc/Пакет | Кабинетот, Шкафот Врати оков за Мебел | H13-H529AAB

DEN 287.76

Пристапност
Во достапна форма

Овие не-mortise шарки се изработени од челик со применува антички месинг заврши.Пеперутка не mortise шарки совршен за употреба на кабинети, шкафови, кутии и други гроздобер и нов мебел.Вкупната Големина : 2" x 11/16" (51 mm x 17 милиметри).Центри : 1-5/8" и 3/4" Зглоб Проекција : 1/4" Зглоб Проекција : 1/16".Пакетот содржи еден пар на шарки, без монтажа завртки.Центри : 1 5/8" и 3/4" (41 mm и 19 мм) Вкупно Димензии : 2" x 11/16" (51 mm x 17 милиметри) Зглоб Проекција : 1/4" (6.4 милиметри) Зглоб Проекција : 1/16" (1.6 мм) Нашите не mortise шарки се добро решение за замена на стариот хардвер на кујната кабинети, шкафови, прозорци и др.Дизајнот на овие bi пати вратата шарки, им овозможува да биде лесно да се монтира на врата рабови, избегнување на chiseling и mortising нив за инсталација.На bifold шарки совршен апарат за изградба на проектите се потребни ваков тип на шарки.

Главните карактеристики

Избор на клиент