.

.

DOITOOL 2 парчиња Мини Торта Мувла Јаглероден Челик Nonstick Јагода Форма за Печење Колачиња Кифла Фах Сапун Калапи Bakeware за Фондан Чоколадо Пудинг Леб

DOITOOL 2 парчиња Мини Торта Мувла Јаглероден Челик Nonstick Јагода Форма за Печење Колачиња Кифла Фах Сапун

DEN 275.76

Пристапност
Во достапна форма

МИНИ ТОРТА МУВЛА Лесно да се чисти, идеален за дома или професионална слаткарница печење употреба.МИНИ ТОРТА МУВЛА Направен од материјал, издржлив и безбедно да се користи.МИНИ ТОРТА МУВЛА Прекрасен подарок за вашите пријатели и семејства.МИНИ ТОРТА МУВЛА голема кујна печење плоча за дома.МИНИ ТОРТА МУВЛА се одликува со висока температура отпор, животната средина, здрава и практични.Големина : 10*10.5 СМ | Боја : Сребро.

Главните карактеристики

Избор на клиент