.

.

Panduit FZUYP5E5EAAF150

Panduit FZUYP5E5EAAF150

DEN 1060.80

Пристапност
Во достапна форма

Висок квалитет Panduit производ.На тип на производ е Panduit FZUYP5 E5 EAAF150 Висок квалитет Panduit производ, Индустриско-одделение за квалитет, Лесно да се Инсталира.Осигурајте се дека сте се нагоре за да се забрза со денешниот високо–податоци го оценувате влакна-канал и Ethernet applications.Panduit овозможува напредно качување и критични физичка инфраструктура со сеопфатна оптичките системи кои се испорачуваат со високи перформанси, сигурност, и скалабилност.Искористете ги предностите на нашата оптички влакна кабел, конектори, адаптери модули, адаптер панели, касети, куќишта, patch кабли, кабел собранија, кабел за дистрибуција на производи и додатоци.

Главните карактеристики

Избор на клиент