.

.

Fancyes Бебе Играчки & Подароци за Возраст од 6 Месеци До, Мозокот Закачка за Години, Играчки за Возрасни Ослободување на Стрес и Анксиозност

Fancyes Бебе Играчки & Подароци за Возраст од 6 Месеци До, Мозокот Закачка за Години, Играчки за Возрасни Ослободување

DEN 191.76

Пристапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 【во облик на Дизајн】- Пет облик на силиконски балони во различни бои, кои можат да се обучуваат на бебето да се разликуваат бои.Одличен избор, како Роденденски подароци, ноќта на Вештерките подароци и така натаму. 【Одличен Квалитет s раст!. 【Деца Развој Играчки】- Поттикнува бебиња фината моторика вештини, сензорни истражување, причина-и-ефект учење.Играчка, исто така, возови детето рака држејќи се цврсто за способност. 【Штракаат Звуци Фати Babys Внимание】- Само притиснете на меурчиња надолу и тие се направи мала пукање звук; потоа над неа и да почне повторно.Обновливи и перат. 5 видови на живи силикони пена во рамка.Многу погодна за бебиња над 10 месеци стара. 【Совршен Подарок за Новороденче потоа над неа и да почне повторно.Обновливи и перат. 5 видови на живи силикони пена во рамка.Многу погодна за бебиња над 10 месеци стара. - Меурчиња направени од храна одделение силиконски.BPA-free. - Поттикнува бебиња фината моторика вештини, сензорни истражување, причина-и-ефект учење.Играчка, исто така, возови детето рака држејќи се цврсто за способност. - Пет облик на силиконски балони во различни бои, кои можат да се обучуваат на бебето да се разликуваат бои.Одличен избор, како Роденденски подароци, ноќта на Вештерките подароци и така натаму. - Играчка поттикнување на фината моторика вештини, Одлични за бебиња и мали деца, на возраст од 10 месеци+.Спецификација : - Материјал : Силикон - Size : 14x12.5cm/5.51x4.92 inch Package Вклучува : 1 Парче Бебе Toy Note : 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.2. Ве молиме овозможи 1-3мм разлики поради прирачник за мерење.

Главните карактеристики

Избор на клиент