.

.

DYMO Модел 728414 Избрани гланц Етикетирање Ленти, 3/8in. x 4ft, Пакет на 5

DYMO Модел 728414 Избрани гланц Етикетирање Ленти, 3/8in. x 4ft, Пакет на 5

DEN 247.20

Пристапност
Во достапна форма

Dymo(R) Модел 728414 Избрани Гланц Етикетирање Ленти.Самолепливи етикети лента за Dymo embossers се придржува до повеќето површини.Сјајни винил лента е отпорна на вода, на времето, корозија, триење и повеќето хемикалии.

Главните карактеристики

Избор на клиент