.

.

YOUAI Earring, 300 Парчиња Накит Основите Метал Око Иглички Игли Наоди 9 Headpins Накит Одлуки-Злато

YOUAI Earring, 300 Парчиња Накит Основите Метал Око Иглички Игли Наоди 9 Headpins Накит Одлуки-Злато

DEN 1965.60

Пристапност
Во достапна форма

Шефот на pin-от е долго или кратко жица со капа на едниот крај.Накит одлуки се користи главата иглички да се запре монистра, камења и кристали од испаѓање на крајот на жица.Овие игли се дојде во разликуваат од големини и метали фунта сребро, злато, месинг или метал.Глава иглички се користи за да се направи на различни парчиња накит како обетки, нараквици или ѓердани.Неколку Парче ќе се малку свиткани .Ние додадете дополнителна Количина Направи тоа.

Главните карактеристики

Избор на клиент