.

.

Кожа Случај Компатибилен со Airpods Про, IMPAWFAN Вистинска Мека Кожа со Заштитен Капак на Кожата со Keychain, Shockproof Слушалки Случаи за Apple AirPods Про Полнење во Случај да Крава

Кожа Случај Компатибилен со Airpods Про, IMPAWFAN Вистинска Мека Кожа со Заштитен Капак на Кожата со Keychain,

DEN 215.76

Пристапност
Во достапна форма

СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ : Компатибилен за Air Pods Про полнење случај 2019 (3-та Генерација).Направени од вистинска кожа, овој приклучок за слушалки случај поклопецот е мека и удобна да се допре. 360 степени ЦЕЛОСНА ЗАШТИТА : На кожа маска може да се заштити вашиот Air Pods Про случај од капки, испакнатини и гребнатини ефикасно.На заштитни случај е, исто така, прашина-доказ.БЕЗЖИЧНИ ПОЛНЕЊЕ ПОДДРШКА : Специјално дизајнирани за Apple Air Pods Про полнење случај, оваа маска на кожата нема да влијае на безжично полнење.Овој случај доаѓа со видливи LED светло за да ве потсети дека вашето Air Pods Про се полни.ПРЕНОСЛИВ ДИЗАЈН : Опремени со метални keychain, тоа е погодно за да го носат вашиот Air Pods Про наоколу.Да се Задржи вашата Air Pods Про безбедно додека го прават спортот како трчање, пешачење, качување, кампување, итн.ТРАЈНИ производи ЗА УПОТРЕБА : Овој случај може да се заштити и да го персонализирате вашиот Air Pods Про со добра шема и изработка.Прецизна полнење порта ви овозможува да ја полните вашата слушалка, без мешање.Карактеристики : . - Ова маска поддржува безжична полнење и кабел за полнење.Прецизни исечок овозможува лесен пристап за да го полните вашиот Air Pods Про, без отстранување на случај.Пред видливи LED светло е дизајниран за да знаете дека уредот се полни. Опремени со метални carabiner, тоа е погодно за да го носат вашиот Air Pods Про наоколу.Да се Задржи вашата Air Pods Про безбедно додека го прават спортот како трчање, пешачење, качување, кампување, итн.Пакет се вклучени : . 1 X Печати Случај за Air Pods Про.

Главните карактеристики

Избор на клиент