.

.

Wellmet Лустерот Нијанси, САМО ЗА CANDELABRA СВЕТИЛКИ, Clip-за Техник Светилка Нијанси, 3 x 6 x 5, Сет од 6, Крем Бела

Wellmet Лустерот Нијанси, САМО ЗА CANDELABRA СВЕТИЛКИ, Clip-за Техник Светилка Нијанси, 3 x 6 x 5, Сет од 6,

DEN 815.76

Пристапност
Во достапна форма

САМО FITTABLE ЗА СВЕЌА СВЕТИЛКИ : НЕ FITTABLE ЗА GLOBLE КРУШКА,КРУГ КРУШКА,СПИРАЛА КРУШКА,СТАП СВЕТИЛКИ И ДР.CLIP-ЗА ИЗГРАДБА,ЛЕСНО ДА СЕ ИНСТАЛИРА.ГОЛЕМИНА : 6"дното дијаметар,3" топ дијаметар,5" високо;.Размислете внимателно пред да ги купите за да бидете сигурни дека нијанси биде соодветен за вашата осветлување тела. 30 ден пари гаранција за враќање и 12 месеци гаранција.Сет вклучува 6 нијанси.Hardback тапан форма.Clip-за candelabra светилки.Максимална Препорачува Wattage : 25 watts.Тип на производ : Светилка сенка.Облик : Империја.Прилог Тип : Клипот на.Техник Се Вклучени : Yes.Примарниот Материјал : Ткаенина.Димензија : 6" дното дијаметар; 3" топ дијаметар ; 5" високо.Ако вашиот дом е чувство малку застоена, освежување на вашиот осветлување тела често може да им даде на вашите простори нов изглед и нова абажур е одличен начин да го направите тоа без купување на една цела нова светилка!Оваа империја сенка е одлична опција за наведнат современ изглед на врв било luminary.Направена од платно, овој дел може да биде лесно да се додава на различни соба.

Главните карактеристики

Избор на клиент