.

.

HD Професионални Телескоп Отворено 30x25 HD Преносни Двоглед Оптички Телескоп Monocular Концерти Посета Висока Моќност Телескоп

HD Професионални Телескоп Отворено 30x25 HD Преносни Двоглед Оптички Телескоп Monocular Концерти Посета Висока

DEN 1087.20

Пристапност
Во достапна форма

Едноставна спакувани,телескоп нема да бидат погодени.Материјал : Гума, пластика.Модел : 30x25. Боја : црна.Најдобриот подарок за вашите пријатели,семејство на празници.Снимајте прекрасни моменти и ги споделите со вашите пријатели.Description Simple спакувани,телескоп нема да бидат погодени.Целосно обложени оптика, во меѓувреме, гаранција супериорен светлина пренос и светлината.Една рака операција, компактен и лесен, со врвка која е лесно да се носат.Добро за спортски настани, концерти, птицата гледа, кампување, риболов, голф, обемот и патување.Овој компактен monocular има интегрирана рачка, рака за поголема удобност и подобро ракување.Спецификација : Материјал : Гума, пластика.Модел : 30x25.Боја : црна.Имајте на ум : може да биде малку боја нарушувања поради различни компјутерски резолуции.Таму може да биде големина грешки поради различни компјутерски резолуции.Пакет содржи : 1 * време.нека имате најдобриот поглед на отворено авантури,суштински рачен уред за птицата гледа, дивиот свет, лов, планинарење, качување, кампување, надзор и патување.

Главните карактеристики

Material:
Rubber, plastics.
Model:
30x25.
Color:
black.
There might be a bit color distortions due to different computer resolutions. :
There might be size errors due to different computer resolutions. :
Package include:
1 * telescope. :
let you have the best view in outdoor adventures,an essential handheld device for bird watching, wildlife, hunting, hiking, climbing, camping, surveillance and travel. :
Избор на клиент